Шланги серії LONG LIFE (довге життя) розроблені спеціально для професійних мийок високого тиску. Супер гнучкі і легкі, з подвійним металевим обплетенням і стійким до стирання зовнішнім шаром. Підходять до апаратів з підігрівом води, внутрішній шар стійкий до миючих хімічних речовин.
На замовлення виготовляємо шланги для професійних мийок високого тиску будь-якої довжини з будь-якими фітингами.
Комплектація:
- Шланг - Long Life (Semperit, Чехія)
- Гайки - R+M (Німеччина)
- Ніпелі і муфти - ЗГА (Україна)
- Захисні ручки - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Користувацькі характеристики | |
|---|---|
| Армування | подвійне металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 10 метрів |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Під'єднання до апарату високого тиску | гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Під'єднання до пістолета | гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Робочий тиск | 400 бар |
| Розривний тиск шланга | 1600 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+155 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴




