Серія HYDROWASH розроблена спеціально для професійних і промислових мийок високого тиску. Дуже гнучкий і зручний в роботі шланг з невеликим радіусом вигину. Синій колір рекомендовано для підприємств харчової промисловості. На замовлення виготовимо шланг будь-якої довжини до 100 метрів включно з будь-якими фітингами.
Комплектація:
- Шланг - Hydrowash (Technoflex, Китай)
- Ніпелі та муфти - ЗГА (Україна)
- Гайки - R+M (Німеччина)
- Захисні ручки - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | R-M |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | подвійне металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 15 метрів |
| Захисна ручка | з обох боків |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Під'єднання до апарату високого тиску | гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Під'єднання до пістолета | гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Робочий тиск | 400 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+100 |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴




