
Зворотній клапан 1/4F 310 bar Tecomec для автомийки високого тиску
940 ₴
- В наявності
- Код: 4074000003
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зворотній клапан 1/4F 310 bar Tecomec
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecomec |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 54 мм |
| Тиск відкривання клапана | 0,05-0,1 bar |
| Ключ | S19 |
| Максимальна температура | 90' |
| Максимальний тиск | 310 bar |
| Матеріал | Латунь |
| Приєднання | внутрішні різі 1/4 |
| Виробник/постачальник | Tecomec (Італія) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴


