
Шланг для промислової мийки високого тиску DN8 Hydrowash 10 метрів, синій
2 080 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 84002210R2BL
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг високого тиску для мийки 10 метрів DN8 Hydrowash 400 bar М22х1,5.
Серія HYDROWASH розроблена спеціално для промислових і автомобільних мийок високого тиску.
Лекгий, гнучкий і дуже зручний у роботі шланг, синій колір рекомендовано для підприємств харчової промисловасті.
На замовлення виготовляємо шланги будь-якої довжини з будь-якими фітингами.
Комплектація:
- Шланг - Technoflex (Китай)
- Ніпелі - ЗГА (Україна)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Гайки - R+M (Німеччина)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoflex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 10 метрів |
| Захисна ручка | з обох боків |
| Під'єднання до апарату високого тиску | Гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Під'єднання до пістолета | Гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Армування | подвійне металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Робочий тиск | 400 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+100" |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴



