
Шланг високого тиску для автомийки DN6 Hydrowash 10 метрів, синій
1 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 63452210R2BL
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг для мийки високого тиску 10 метрів DN6 Hydrowash 345 bar М22х1,5.
Комплектація:
- Шланг - Technoflex (Китай)
- Ніпелі - ЗГА (Україна)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Гайки - R+M (Німеччина)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoflex |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина шланга | 10 метрів |
| Зовнішній діаметр | 13,5 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Робочий тиск | 345 бар |
| З обох боків гайки | М22х1,5 латунь/пластик |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+155" |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴



