
Шланг для прочистки каналізації DN6 Semperit 20 метрів, чорний
4 300 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SW61S20
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг 20 метрів DN6 для прочистки каналізациї Semperit.
Комплектація:
- Шланг - Semperst (Чехія)
- Штуцер - DPRS (Польща)
- Перехідник - Karcher (Китай)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Форсунка - R+M (Німеччина)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Semperit |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 20 метрів |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Отвори форсунки | 4х0,75 (три назад, один вперед) |
| Під'єднання до пістолета | Karcher К2-К7 |
| Робочий тиск | 225 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+100" |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴



