
Шланг для прочистки каналізациї для апаратів високого тиску DN6 Technoflex 20 метрів
3 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SW61K20
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг 20 метрів DN6 для прочистки каналізациї Technoflex.
Комплектація:
- Шланг - Technoflex (Китай)
- Гайка М22 - R+M (Німеччина)
- Ніпель - ЗГА (Україна)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Форсунка - R+M (Німеччина)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoflex |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 20 метрів |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Отвори форсунки | 4х0,75 (три назад, один вперед) |
| Під'єднання до апарату або пістолета | М22х1,5 |
| Робочий тиск | 225 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+100" |
| Колір | чорний (напис жовтим кольором) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴



