Легкий, гнучкий і дуже зручний в роботі шланг від європейського
виробника SEMPERIT
На замовлення виготовляємо шланги для професійних мийок високого тиску будь-якої довжини з будь-якими фітингами.
Комплектація:
- Шланг - Semperit (Чехія)
- Гайки - R+M (Німеччина)
- Ніпелі і муфти - ЗГА (Україна)
- Захисні ручки - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Semperit |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | подвійне металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 15 метрів |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Під'єднання до апарату високого тиску | гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Під'єднання до пістолета | гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Робочий тиск | 350 бар |
| Розривний тиск шланга | 1400 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+100 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴




