
Зворотній клапан 3/8F 400 bar Tecomec для автомийки високого тиску
990 ₴
- В наявності
- Код: 4074000001
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зворотній клапан 3/8F 400 bar Tecomec
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecomec |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 63 мм |
| Тиск відкривання клапана | 0,05-0,1 bar |
| Ключ | S24 |
| Максимальна температура | 90' |
| Максимальний тиск | 400 bar |
| Матеріал | Латунь |
| Приєднання | внутрішні різі 3/8 |
| Виробник/постачальник | Tecomec (Італія) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴


