Піскоструминна насадка TS33
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tecomec |
| Користувацькі характеристики | |
| У комплекті | трубка/зонд 500 мм для піску без шланга |
| Діаметр сопла | 1,5 мм |
| Діаметр трубки під шланг для піску | 13 мм |
| Матеріал | карбід вольфраму (сопло)/латунь (корпус) |
| Виробник/постачальник | Tecomec (Італія) |
| Робочий тиск | 250 bar max |
| Різьба для приєднання до піки | G1/4 внутрішня |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴




