Легкий, гнучкий і дуже зручний в роботі шланг від європейського виробника SEMPERIT. На замовлення виготовляємо шланги для побутових автомийок будь-якої довжини з будь-якими фітингами.
Комплектація:
- Шланг - Semperit (Чехія)
- Ніпель чековий - DPRS (Польща)
- Ніпель з гайкою G1/2 - DPRS (Польша)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Semperit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Армування | металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 10 метрів |
| Захисна ручка | з обох боків |
| Зовнішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Під'єднання до апарату високого тиску | гайка G1/2 ніпель 14 мм латунь |
| Під'єднання до пістолета | чековий ніпель 8 мм сталь |
| Виробник/постачальник | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Робочий тиск | 225 бар |
| Розривний тиск шланга | 900 бар |
| Температура робоча | -40+100 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴




