Пропонуємо широкий асортимент силового обладнання для автомийок високого тиску. У нашому інтернет-магазині ви знайдете помпи, регулятори тиску, клапани, манометри та інші комплектуючі для вашої автомийки.
Якщо у вас виникли запитання щодо вибору помпи, регулятора чи клапана, звертайтеся до нас. Ми допоможемо підібрати оптимальні комплектуючі для вашої автомийки.
Замовляйте обладнання прямо зараз і отримуйте швидку доставку до вашого міста.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | R&M |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Тиск відкривання клапана | 0,35 bar |
| Ключ | S19 |
| Максимальна температура | 90' |
| Максимальний тиск | 400 bar |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Приєднання | внутрішні різі 1/4 |
| Виробник/постачальник | Inteva (Іспанія) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




