
Шланг високого тиску для автомийки самообслуговування DN6 Hydrowash 5 метрів, синій (шланг опуска)
1 070 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 622BR38L5000R1BL
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг DN6 від поворотної консолі до пістолета 345 bar, гумовий з металевим облетенням, синього кольору.
Комплектація:
- Шланг - Technoflex (Китай)
- Штуцер - DPRS (Польща)
- Гайка - R+M (Німеччина)
- Ніпель та обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoflex |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 5 метрів |
| Захисна ручка | з боку гайки |
| Зовнішній діаметр | 13,5 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Під'єднання до пістолета | гайка М22х1,5 латунь (S24) |
| Під'єднання до поворотної консолі | штуцер 3/8 |
| Робочий тиск | 345 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+155" |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴



