
Шланг високого тиску для автомийки самообслуговування, шланг опуска від пантографа до пістолета DN6 Carwash Comfort, червоний
1 095 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6CC3838L4300R1RE
+380 (98) 132-22-11
Шланг опуска від пантографа до пістолета 4,3 метра DN6.
Комплектація:
- Шланг - R+M (Німеччина)
- Штуцер - DPRS (Польща)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
- Захисна ручка - R+M (Німеччина)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | R-M |
| Користувацькі характеристики | |
| Армування | текстильне обплетення |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Внутрішній шар | Полиэстер |
| Довжина: | 4,3 метрів |
| Зовнішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній шар | полиуретан |
| Робочий тиск | 200 бар |
| З обох боків штуцери | G3/8 |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+60" |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴



