
Шланг високого тиску для мийки вантажних авто DN8 Hydrowash 20 метрів з гайками М22х1,5 сталь (S27).
2 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8KM22ST20000
+380 (98) 132-22-11
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шланг 20 метрів DN8 Hydrowash 400 bar з гайками М22х1,5 сталь (S27).
На замовлення виготовлямо шланги будь-якої довжини, відправляємо в день замовлення
Комплектація:
- Шланг - Technoflex (Китай)
- Гайка та ніпель - Sondahose (Китай)
- Обтискні муфти - ЗГА (Україна)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Technoflex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до апарату високого тиску | Гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Під'єднання до пістолета | Гайка М22х1,5 ніпель 14 мм |
| Армування | подвійне металеве обплетення |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Внутрішній шар | синтетичний каучук |
| Довжина: | 20 метрів |
| Зовнішній діаметр | 16,7 мм |
| Зовнішній шар | синтетичний каучук |
| Робочий тиск | 400 бар |
| Складальне виробництво | Промімпекс-Харків (Україна) |
| Температура робоча | -40+100" |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



